Rocksoft

Blog

Brand, czyli DNA marki part 2

Druga część mojej analizy na temat Brandu 🙂Według L. De Chernatony,  M. McDonald można wyróżnić cztery poziomy marki: oczekiwany poszerzony potencjalny Główne funkcje marki to: identyfikacyjna - polega na odróżnieniu danego produktu od produktów konkurencyjnych,  gwarancyjna – marka gwarantuje określony poziom jakości, komunikuje profesjonalizm,  promocyjna – ma za zadanie przyciągnać uwagę Klientów, budzić pożądanie zakupu  Wally Olins w książce: „O marce” zaznacza, że …

Brand, czyli DNA marki

Czym jest marka i właściwie po co ludzie w nią inwestują?Słowo brand pochodzi od staro nordyckiego „barndr” co oznacza palić, w X wieku nazywano tak pochodnię. 600 lat później określano tak wypalany znak na skórze bydła i jego właściciela.Za punkt wyjścia do genezy i istoty marki, można przyjąć definicję Amerykańskiego Stowarzyszenia …

User experience – jako podstawa web designu

Spektrum metodologii projektowych jest coraz szersze. Popularność user experience w branży jest coraz większa na całym świecie, a jednocześnie jest to pojęcie dość często mylone i niezrozumiane we właściwy sposób. Ale czym tak naprawdę jest user experience i jakie ma znaczenie w web designie?

Firmowy grill Rocksoftu

W minioną środę 19 sierpnia udało się nam wreszcie zorganizować firmowego grilla. Pogoda nas mocno rozczarowała, ale bynajmniej nie okazała się przeszkodą, która zatrzymałaby nas w realizacji zaplanowanej imprezy.

OKRs w jednym z projektów klienta Rocksoftu

W tym tygodniu mamy tradycyjną cokwartalną sesję „Get together” w jednym z naszych projektów, podczas której skupiamy się na najważniejszych celach w projekcie klienta. Metodyka, z której korzystamy to „Objectives and Key results” (OKRs), czyli „Cele i kluczowe rezultaty”.

Zdrowy umysł

Zastanawiam się, jak możemy sobie wzajemnie pomagać, by przebrnąć przez czasy koronawirusa, jednocześnie wzmacniając swój umysł i zdrowie.

Wizja Rocksoftu

Co tak naprawdę ma dla nas w naszym życiu wartość? W jaki sposób chcemy zmienić świat? Czy w ogóle chcemy go zmienić? Dlaczego prowadzimy firmę?

Rocksoft
43-460 USTROŃ

DASZYŃSKIEGO 2/22


Copyright 2019 ROCKSOFT