Firmowy grill Rocksoftu

W minioną środę 19 sierpnia udało się nam wreszcie zorganizować firmowego grilla. Pogoda nas mocno rozczarowała, ale bynajmniej nie okazała się przeszkodą, która zatrzymałaby nas w realizacji zaplanowanej imprezy. Podobnie jak na co dzień, gdy dajemy z siebie wszystko, żeby osiągać wyznaczone wcześniej cele, tak i w tym przypadku zakasaliśmy rękawy i znaleźliśmy sposób na to, aby ten dzień nie był zepsuty przez deszczową pogodę.

Na zewnątrz jeszcze grillowanie, a w środku już ucztowanie

Było krótko, ale treściwie (lub jak kto woli „krótko, ale mocno”, jak to mawiają Norwedzy „kort og kraftig”). Atmosfera była bardzo luźna i przyjazna. Niektórym nawet skojarzyło się ze spotkaniem Wigilijnym.  Mieliśmy okazję porozmawiać po dłuższym okresie ciągłej pracy zdalnej. Tematów było aż za dużo. Gadaliśmy o autach, technologiach, bateriach, sytuacji politycznej, ale też o dzieciach, rodzinach, wakacjach i wycieczkach. Trzeba przyznać, że gdyby grill trwał kilka godzin dłużej, to nikt raczej i tak by się nie nudził.

Dla 5 osób spotkanie to było pierwszym w naszej firmie, bo dołączyli do Rocksoftu w minionych 4-5 miesiącach. Co ciekawe udało się zorganizować wszystko na tyle sprawnie, że dotarły do nas do Ustronia nawet osoby z dalekiego Gdańska oraz z Wrocławia. Mimo skrupulatnych obliczeń i przygotowań okazało się, że zrobiliśmy o wiele za dużo jedzenia. Nie udało nam się wszystkiego zjeść. Cóż, lepiej tak, niż gdyby miało jedzenia braknąć.

Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy tworzą Rocksoft! Było bardzo miło i ciekawie. Do następnego spotkania.

Oskar Pilch
@osk_are